O FIRMIE REM-BUD

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Firma REM-BUD działa na rynku od 2002 roku. Na początku istnienia zajmowaliśmy się małymi remontami i pracami budowlanymi. Od 2003 roku zaczęliśmy wykonywać docieplenia budynków w różnych systemach dociepleniowych i obecnie jest to główny profil naszej działalności. Do roku 2021 wykonaliśmy około 80 tysięcy metrów kwadratowych dociepleń budynków głównie na ternie Stargardu ale również Zachodniopomorskiego.

Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą posiadająca odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zapewniające solidność i wysoką jakość prac. Dysponujemy różnego rodzaju rusztowaniami oraz niezbędnym sprzętem potrzebnym do wykonywania tego rodzaju prac. Posiadamy również swoje zaplecze socjalne na budowach. Poza dociepleniami świadczymy usługi w zakresie remontu dachów, montażu rusztowań oraz prac wykończeniowych.

O poziomie wykonanych przez firmę prac świadczą referencje od inwestorów: spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, stargardzkiego TBS oraz certyfikaty i świadectwa autoryzacji producentów systemów dociepleń. Oferujemy doradztwo w inwestycjach oraz pomoc w załatwieniu formalności.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Krystian Domowicz
właściciel firmy REM-BUD

NASI PARTNERZY

Masz pytania?

Potrzebujesz naszych usług? Skontaktuj się z nami!